Нові телеправила у США: у Вашингтоні відключають телеканал Russia Today

  Телеканал відключають через статус іноземного агента

  1 квітня російський телеканал Russia Today зупиняє свою роботу у Вашингтоні. Про це повідомляє УНІАН із посиланням на агентство Bloomberg.

  Як зазначається, у березні минулого року американські ретранслятори WNVT і WNVC продали свої частоти за $182 млн. У зв'язку з цим вони більше не будуть співпрацювати з MHZ Network, яка поширює контент RT, Deutsche Welle, France 24 та інших зарубіжних телекомпаній. Також сигнал цих мовників більше не буде доступний для кабельного телебачення.

  Головний редактор RT Маргарита Симоньян вважає, що таке рішення пов'язане зі статусом іноземного агента.

  "Нас викинули з мережі мовлення у Вашингтоні. Присвячується всім, хто палко й щиро переконував нас у тому, що ярлик іноагента ніяк не вплине на роботу RT у Штатах", – коментує вона на сайті телеканалу.

  Russia Today включає чотири цілодобові інформаційні телеканали, що мовлять із Москви у понад 100 країнах світу англійською, арабською, іспанською та французькою мовами, телеканалів RT America і RT UK, що виходять в ефір із власних студій у Вашингтоні і Лондоні відповідно, документального каналу RTД, а також глобального новинного відеоагентства Ruptly, яке пропонує ексклюзивні матеріали іншим телеканалам.

  У листопаді 2017 року міністерство юстиції США змусило RT America зареєструватися як іноземний агент у США. Наразі програми стали маркувати як пропаганду іноземного уряду.

  Як повідомляв 5.UA, масове поширення Росією дезінформації в американському медіапросторі, зокрема і в соціальних мережах, підриває довіру американців до національних ЗМІ та змушує розглядати вигадані "новини" як альтернативну точку зору.

  Попередній матеріал
  Незвичайне явище: 31 березня жителі Землі побачать Блакитний Місяць
  Наступний матеріал
  Спалах епідемії серед військових: на Житомирщині 21 нацгвардієць захворів на кір

  Меттіс: Отруєння Скрипаля у Британії слід розглядати як застосування зброї масового знищення

  "Підійшли надто близько": війська США запобігли зіткненню з російськими найманцями в Сирії

  США попередили охочих долучитися до "Північного потоку-2" про санкції

  США та Британія в ООН: Росія стоїть за отруєнням Скрипаля та хімічною загрозою

  Стенфордський університет боїться відправляти студентів на стажування в Росію

  Джеймс Меттіс: РФ веде гонку озброєнь сама з собою