відкриті джерела

Нові лісові пожежі в РФ: у Приамур'ї введений режим надзвичайної ситуації

  Через складні погодні умови (сильний вітер при високих температурах повітря) і зростання кількості лісових пожеж на всій території Амурської області введено режим надзвичайної ситуації.

  Про це повідомляє "Интерфакс" з посиланням на прес-службу департаменту лісового господарства по Далекосхідному федеральному округу.

  Крім цього, на всій території Приморського краю і у Вяземському районі Хабаровського краю діє особливий протипожежний режим.

  Як зазначається, в лісах регіону за минулу добу зафіксовано 53 пожежі, 28 з них вдалося ліквідувати. 

  "За минулу добу пожежонебезпечний сезон відкрили ще два далекосхідних регіони - Хабаровський край, на території якого вперше в поточному році зареєстровано дві лісові пожежі, і Сахалінська область, де боролися з одним загорянням", - йдеться в повідомленні.

  Окрім цього, 25 пожеж діяли в Приморському краї, 23 - в Амурській області, два - в Єврейській автономній області. Загоряння зареєстровані на землях лісфонду, землях Міноборони, а також на природних територіях, що особливо охороняються, та інших категоріях земель. Як зазначають, 39 з 53 пожеж - нові.

  За даними відомства, площа, пройдена вогнем в окрузі за добу, становила 2 тис. 280 га. Більше половини її припадає на Амурську область - 1 тис. 227 га.

  На ранок середи йде боротьба з 12 загоряннями в Примор'ї, 10 в Амурській області, двома в ЄАО і одним - в Хабаровському краї.

  Всього, за даними прес-служби, з початку пожежонебезпечного періоду в лісах округу зафіксовано 306 пожеж на площі понад 99 тис. га.

  Тим часом, площа пожеж в Забайкаллі збільшилася за добу на 20 тис. га - до 189 тис. га. Там теж діє режим НС. Зараз у регіоні сама загострена ситуація з лісовими пожежами. В результаті пожеж там вже згоріло 203 житлових будинки в 18 населених пунктах, постраждали більше 21 тис. осіб.

  Попередній матеріал
  Миколаївські волонтери відремонтували "УАЗ" для потреб АТО
  Наступний матеріал
  Благодійники-"тамплієри" передали медичне обладнання Житомирському шпиталю

  Площа лісових пожеж на Далекому Сході в Росії за минулу добу зросла втроє

  Площа лісових пожеж у Забайкаллі збільшилася ще на 30 гектарів

  Площа пожежі у Забайкаллі продовжує розширюватися

  У мережі з'явились фото та відео масштабної пожежі на військовому полігоні під Ростовом