Нове загострення конфлікту в Афганістані

  Таліби продовжують свій наступ в провінції Кундуз на північному сході Афганістану.

  Запеклі бої точаться в передмістях столиці провінції. До 2013 року в цьому місті був розташований табір миротворців з Німеччини, передає видання DW.DE.

  У повідомленні йдеться, що в Афганістані з новою силою загострилося протистояння між бойовиками радикального руху "Талібан" та урядовими військами. Перші розпочали активний наступ у провінції Кундуз на північному сході країни.

  Згідно з інформації dpa, яка посилається на дані міністерства внутрішніх справ Афганістану, в ніч з понеділок на вівторок внаслідок бойових дій загинули 28 бойовиків. Серед вбитих, зокрема, один впливовий польовий командир талібів, йдеться у повідомленні агенції.

  У повідомленні зазначається, що попри це сотні бойовиків посуваються дедалі ближче до міста Кундуз - столиці однойменної провінції. Бої точаться в селах на північ, південь та схід від столиці провінції. Досі не має офіційних повідомлень про загиблих та поранених в лавах сил безпеки та серед цивільного населення, інформує агенція AFP.

  Зазначається, що торік міжнародні миротворчі сили припинили свою місію в Афганістані, яка під егідою НАТО тривала понад 13 років. З січня поточного року 12 тисяч військових та представників сил безпеки з 40 країн, у тому числі, й 850 військовослужбовців Бундесверу, беруть участь у вишколі місцевих військових та силовиків.

  Попередній матеріал
  У соцмережах продають портативні мангали із палаючим Кремлем
  Наступний матеріал
  Новий керівник Дніпропетровщини розповів, як регіон підвищує обороноздатність

  Президенти Афганістану та Ірану домовилися про співпрацю у протистоянні "Ісламській державі"

  Щонайменше 33 людини загинули внаслідок вибуху на сході Афганістану

  Рада дозволила перевезення італійських військових вантажів та персоналу через територію України в Афганістан

  В Афганістані внаслідок вибухів загинуло 10 людей