NZ Flag Consideration Panel / Kyle Lockwood

Нова Зеландія обрала фінальний варіант нового національного прапора

У березні 2016 відбудеться остаточний референдум, на якому новозеландці виберуть між нинішнім прапором і новим.

У п'ятницю, 11 грудня, в Новій Зеландії завершився референдум щодо вибору варіанта нового національного прапора. Найбільше голосів новозеландці віддали за чорно-синій варіант з білою папороттю ціатеєю і червоним сузір'ям Південний Хрест. Цей прапор розробив дизайнер Кайл Локвуд, повідомляє W-O-S.

Скріншот веб-сторінки

Результати референдуму

У референдумі взяли участь п'ять варіантів, які відібрали з 40. Всього на конкурс надійшло понад 10 тис. робіт. Явка виборців склала 48%, хоча раніше ЗМІ повідомляли про низький інтерес новозеландців до ідеї поміняти прапор.

Видання зазначає, що в березні 2016 відбудеться остаточний референдум, на якому новозеландці виберуть між нинішнім прапором і новим.

Як повідомляв 5.ua, новий транспортний літак Ан-178 може отримати назву "Бандера". Цей варіант лідирує за результатами конкурсу на "народну назву" для судна, який "Антонов" розпочав у жовтні. 7 грудня компанія опублікувала перелік із 20 фінальних пропозицій, які отримали найбільше голосів. Окрім "Бандери", у першій трійці "Амет-Хан Султан" та "Кіборг". Голосування за фінальні пропозиції триває до 19 грудня.

Попередній матеріал
У Чернівцях відкрили меморіал загиблим десантникам 80-ї окремої аеромобільної бригади
Наступний матеріал
Нардеп: Вірогідність позачергового засідання ВР дуже висока
Теги:
Loading...