capital.ua

Норвегія відсилатиме назад мігрантів з Росії, які мають право проживати в РФ

  Влада Норвегії заявляє, що відсилатиме назад біженців, які прибувають на її територію з Росії, маючи право там проживати.

  Про це повідомляє "Радіо Свобода".

  Поліція заявила, що близько 1600 сирійців та інших мігрантів досягли скандинавської країни через Арктику і прикордонний пункт Стурскуг, що розділяє північну Росію з Норвегією.

  Приблизно 20-30% сирійців, які живуть у Росії на законних підставах, обрали цей маршрут, бо він не такий небезпечний, як рух через Середземне море на надувному човні.

  Міністр юстиції Норвегії Андерс Анундсен наказав імміграційним службам ретельно перевіряти дані осіб з Росії, які шукають притулку в скандинавській країні, на предмет подвійного громадянства, права на проживання і візу.

  Зазвичай біженці перетинають КПП Стурскуг, на кордоні Мурманської області Росії і Норвегії, на велосипеді, бо за російським законодавством цього не можна робити пішки, а далі, як каже норвезька влада, підсідають в автомобілі.

  Цього року заяви про надання притулку в Норвегії подали близько 2 тис. осіб, що прибули з Росії, порівняно з 20-ма торік. Більшість заявників називаються громадянами Сирії, однак серед них є вихідці з Афганістану та Іраку.

  Нагадаємо, на початку жовтня також повідомлялося, що в Євросоюзі через масовий наплив біженців затвердили всеохопний план дій щодо активізації політики повернення нелегальних мігрантів до їхніх країн.

  Попередній матеріал
  На українсько-польському кордоні виявили понад 3,6 тис. прихованих пачок сигарет
  Наступний матеріал
  Сьогодні у Кабміні обговорять зміни до законодавства щодо примусового відчуження майна під час воєнного чи надзвичайного стану
  Теги:
  Loading...