careta.info

Nissan призупиняє виробництво своїх авто в Росії

  Японська компанія Nissan заявила про призупинення виробництва автомобілів на своєму заводі у Санкт-Петербурзі у період з 16 по 31 березня через низькі продажі на російському ринку.

  Як повідомляє Reuters, автовиробник не буде продовжувати тимчасові контракти на підприємтсві і призупинить набір нових співробітників.

  На заводі в Санкт-Петербурзі Nissan виробляв моделі X-Trail, Murano, Teana і Pathfinder.

  Разом з тим, японський виробник планує в кінцевому підсумку подвоїти виробничі потужності в Петербурзі до 100 тис. автомобілів на рік, і заявляє, що Росія залишається важливим довгостроковим інвестиційним проектом.

  Як зазначається, сьогоднішній жорсткий російський ринок також змусив автовиробника General Motors призупинити роботу свого заводу в РФ протягом восьми тижнів, починаючи з кінця березня, після того як було скорочено одну з двох змін на підприємстві у вересні.

  Продажі нових автомобілів в Росії у лютому знизилися на 38% у порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Це пов'язано з різким спадом економіки РФ у 2014 році через зниження цін на нафту і санкції Заходу, запроваджені через роль Москви в анексії Криму та військовому конфлікті на сході України.

  Попередній матеріал
  Заяви Кремля про невиконання Україною Мінських угод є безпідставними - МЗС
  Наступний матеріал
  Більше 10 тис. вареників та пельменів наліпили хмельницькі волонтери для бійців на Донбасі