страйк
5.ua

Німецькі машиністи знову страйкують: вимагають підвищення зарплат і скорочення робочого дня

  Машиністи профспілки німецької залізничної компанії Deutsche Bahn відмовилися виходити на робочі місця на пасажирських та вантажних перевезеннях.

  У різних регіонах рух припинили від 15 до 60% місцевих поїздів і міських електричок. Не вирушила й третина потягів далекого сполучення. Страйк триватиме до завтрашнього вечора. Основні вимоги профспілки машиністів Deutsche Bahn – це підвищення заробітної плати на 5% та скорочення тривалості робочого дня.

  "Ми намагалися вирішити спірні питання протягом десяти місяців. Було 16 раундів переговорів, утім, марно. Наші вимоги дуже чіткі - працювати п'ять днів на тиждень, адже дехто з нас понаднормово виходить на роботу по шість днів на тиждень. А іноді працює і без вихідних. Нам потрібні перерви. Ми хочемо бачити наші родини", - каже голова профспілки машиністів  Свен Шміт.

  "Це вже сьомий страйк, який вони влаштовують. Це створює незручності для пасажирів залізниці в усій країні. Минулої п'ятниці ми узгодили всі вимоги машиністів і навіть закріпили домовленості письмово. Утім профспілка останньої миті відмовилася підписувати документ. Натомість закликала до страйку", -  зауважив Акім Стаус, речник Deutsche Bahn.

  Попередній матеріал
  Міліція Київської області розшукала 62 особи, що зникли безвісти в зоні АТО
  Наступний матеріал
  "Донбас" планово змінив "Азов" на позиціях в Широкиному

  Через страйк у Бельгії паралізовано рух транспорту

  Вчителі окупованого Донбасу вимагають від бойовиків грошей, інакше погрожують страйком

  У Франції через страйк скасували щонайменше 40% авіарейсів

  Пілоти німецької авіакомпанії Lufthansa страйкують четвертий день