Flot.com

Німецька преса обурена написами "На Берлін!" на бомбах російської авіації в Калінінграді

Німці помітили напис "На Берлін!" на нових бомбах російської авіації, застосованих під час військових навчань у Калінінградській області РФ.

У Калінінградській області РФ пройшли військові навчання із бомбардувальної та ракетної підготовки авіації ВПС на Балтійському морі. На фотозвіті про подію журналісти німецької газети Bild виявили на використовуваних бомбах написи "На Берлін!" і "За Сталіна!", повідомляє Inforesist.

Світлини із зборів, які військово-повітряні сили російського флоту проводили в Калінінградській області на початку серпня 2015 року, опублікував Центральний військово-морський портал Flot.com (російське недержавне інтернет-видання). Прикметно, що бомби з написами "На Берлін!" використовувались під час навчань, які проводилися лише за 500 км від столиці Німеччини. У рамках згаданих зборів уперше за двадцять років відпрацьовувалося бомбометання з військово-транспортних літаків Ан-26.

"Написи на бомбах "На Берлін" і "За Сталіна" є чимось більшим, ніж просто проявом ностальгії, і демонструють небезпечні тенденції в російському керівництві і армії", – вважають журналісти Bild.

Нагадаємо, російські військово-повітряні сили проводять на кордоні з Україною нові навчання. Цього разу відпрацьовують бомбометання по "інженерних укріпленнях і живій силі противника".

Попередній матеріал
Центробанк Китаю продовжує знижувати курс юаня
Наступний матеріал
Прикордоники виявили нелегальний трубопровід з Росії до України
Теги:
Loading...