мігрант 5.ua

Німеччина, Франція й Великобританія закликали ЄС вирішити проблеми з мігрантами

  Скликати екстрений саміт Євросоюзу щодо вирішення проблеми біженців закликали Німеччина, Франція та Велика Британія.

  Про це повідомляє "Радіо "Свобода". У спільному зверненні урядовці, зокрема, наголошують на необхідності створення у Греції й Італії – перших країнах ЄС на шляху більшості мігрантів – значної кількості пунктів, де можна було б зняти їхні відбитки пальців і провести реєстрацію. Таким чином, кажуть міністри, буде простіше ідентифікувати цих людей, у якій із країн ЄС вони зрештою не опинилися б.

  Відзначається, що міністри також закликали у найближчі два тижні провести спеціальну зустріч глав МВС і Мін'юстів країн-членів ЄС, щоб обговорити кризу.

  Як зазначає Deutsche Welle, також критичною ситуація з нелегальними мігрантами з Близького Сходу на тепер - залишається і в Угорщині. Біженців не спиняє навіть колючий дріт. Угорщина сьогодні завершила його прокладання вздовж кордону з Сербією. Тривають роботи зі зведення 4-метрового муру, щоби бодай якось зупинити масовий потік біженців.

  Зазначимо, що Угорщина, передусім, цікава для нелегалів тим, що входить до Євросоюзу. Звідти мігранти прагнуть просувати далі по Європі. Зокрема, до Австрії та Німеччини. 

  Нагадаємо, нещодавно біля берегів Лівії перекинулися два човни з 500 мігрантами.

  Попередній матеріал
  З 1 вересня бюджетникам підвищать пенсії та зарплати - Яценюк
  Наступний матеріал
  У Києві буде створено представництво Луганської області
  Теги:
  Loading...