зміни до міграційного законодавства 5.ua

Німеччина депортувала понад 80 нелегальних мігрантів

  Біженців літаком відправили з Мюнхена до Косова, звідки вони приїхали.

  Минулого тижня Берлін посилив правила надання притулку нелегалам. Відтепер країна надаватиме прихисток лише тим біженцям, які тікають безпосередньо від воєнних дій. Зокрема, уряд залишив за собою право й депортувати мігрантів без попередження. 

  Нове законодавство також передбачає розширення списку країн походження, які вважаються "безпечними", а це означає, що їхні громадяни практично не матимуть шансів на отримання політичного притулку в ФРН. Серед таких країн - Косово, Албанія та Чорногорія. Раніше до цього списку внесли Сербію, Боснію та Македонію. Такий крок повинен допомогти зосередитися на біженцях із країн, де тривають воєнні дії, як-то Сирія, Ірак та Афганістан.

  Обмежити потік нелегалів сьогодні намагається й Австрія. На найбільш незахищених ділянках кордону зі Словенією австрійський уряд побудує так звані "технічні бар'єри".

  Як повідомляв 5.ua, нещодавно до Словенії прибула рекордна кількість мігрантів: лише за одну добу кордон перетнули понад 12,5 тис. нелегалів. Загалом прибуло понад 34 тис. мігрантів.

  Попередній матеріал
  МВФ перепише власні правила заради підтримки України – WSJ
  Наступний матеріал
  ЦВК визнала обрання 11 міських та 1429 сільських голів
  Теги:
  Loading...