Ніякі санкції Росію не зупинять – Портніков

Російські війська будуть просуватися вглиб території України рівно настільки, наскільки їй дозволять це українська армія і ніякі санкції Росію не зупинять, наголошує журналіст Віталій Портніков.

Про таке він заявив в ефірі "5 каналу".

"Якщо уявити, що лінія фронту буде змінена на користь російської сторони в напрямку Маріуполя – це поза сумнівом, я повністю погоджуюсь із міністром Штайнмайером (голова МЗС Німеччини – ред.), зміниться сама архітектура переговорного процесу, тому що навіть у тих, хто сьогодні не хотів би нової гострої конфронтації з Росією, не залишиться жодних доказів на користь своєї точки зору. Поза сумнівом – якщо буде новий наступ, будуть нові санкції", - сказав журналіст.

"Інша страва, чи зупинять ці санкції Росію – ні. Росія буде просуватися по нашій території рівно на стільки, скільки ми її зможемо зупинити, і ніякі санкції її не зупинять. Єдине, що ми маємо усвідомлювати, - що кожна така нова санкція дає можливість говорити про крах самого путінського режиму, який неминучій і близький. Це питання часу, рік-два. А чи зможемо ми у такому стані проіснувати рік-два? Адже ми розуміємо, що нам потрібно розвивати економіку, змінювати ситуацію на валютному ринку, залучати інвестиції - в умовах війни це все не просто", – заявив Портніков.

Попередній матеріал
На переговорах у "нормандському форматі" не досягли згоди щодо миротворців в Україні - ЗМІ
Наступний матеріал
Amnesty International: реакція світової спільности на збройні конфлікти – ганебна

Естонія закликає ЄС запровадити нові санкції проти Росії

Кемерон: розширення території бойовиків на Донбасі означатиме нові санкції для РФ

У США і Євросоюзі обговорюють нові санкції проти РФ - Керрі

СКУ закликає світ надати Україні зброю і посилити санкції проти Росії