мігранти
5.ua

Нелегальні мігранти здійснили чергову спробу подолати кордон між Францією та Британією

  Нелегальні мігранти в Кале знайшли новий спосіб подолати кордон між Францією та Великою Британією. Цього разу вони підібрали код до замку в дверях, що ведуть до тунелю під Ла-Маншем.

  Про це повідомляє The Telegraph. За інформацією газети, 30 відчайдухів упіймали вже всередині тунелю. Відзначається, нелегали сильно не мудрували. Просто натискали на панелі цифри, які були найбільш брудними й затертими.

  Влада обох країн, хоч й обурюється щоденними штурмами тунелю, але поки що не придумала, що робити з кількома тисячами людей, які припливли до Європи з Африки і не мають ані бажання, ані змоги повернутися на батьківщину. 

  Нагадаємо, понад 2 тис. мігрантів намагалися 28 липня нелегально потрапити з Франції до Великої Британії тунелем під протокою Ла-Манш. З-поміж 2100 нелегальних мігрантів, які проникли до тунелю, 1900 вивели назовні, 200 заарештували.

  Через кілька днів кількасот біженців знову зробили спробу переправитися тунелем. Проте у цьому їм завадили 120 поліцейських та спеціально зведена 3-метрова огорожа.

  Попередній матеріал
  Forbes позбавив ліцензії українську версію
  Наступний матеріал
  МВС викликало на допит "міністрів "ДНР"