Потужний шторм вдарив по узбережжях Англії та Північної Ірландії 5.ua

Негода у світі: повінь та потужний шторм

У Парагваї в багатьох містах затоплені вулиці. Злива вже тиждень і поки не думає вщухати. Люди кажуть такого років 20 не було.

Столиця країни - місто Асунсьйон наразі більше нагадує Венецію. Влада оголосила надзвичайний стан у кількох регіонах на півдні та біля кордону з Бразилією. Шторм "Ель-Ніньйо" завдав чимало лиха долині Ріо Гранде та містам біля річок. Через високий рівень води більшість жителів були евакуйовані. Сильний вітер та постійні дощі заважають рятувальним операціям, а синоптики кажуть, що така погода триватиме до середини січня.

"Ми очікуємо підвищення рівня води на 50-70 см у річці Парагвай протягом наступних тижнів. Звісно, в разі, якщо погода залишатиметься незмінною. Враховуючи аварійний стан деяких будинків, ми посилимо заходи з евакуації людей", - повідомив міністр з надзвичайних ситуацій Рамон Хіменес Гаона.

Потужний шторм вдарив по узбережжях Англії та Північної Ірландії. Ураган "Френк" називають найсильнішим за останні роки.

Через постійні дощі та сильний вітер життя у багатьох містах та селищах фактично паралізоване. Вода піднялася до критичного рівня та виходить з берегів, затоплюючи вулиці ірландських портів. Британська влада відправила армію для евакуації людей та допомоги у стримуванні потоку води. Шторм вже зруйнував декілька мостів та змусив сотні людей покинути свої домівки.

Наадаємо, у США триває ураган. Від негоди зануло 14 людей. Особливо постраждали південно-східні регіони, де без упину йде дощ. 

/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Порошенко призначив нового командувача Нацгвардії України
Наступний матеріал
Українці готові вийти на вулиці, якщо негативні очікування на 2016 рік справдяться – Антипович