Пєсков заявив, що Путіну нема з ким говорити в Мінську про Донбас
nuina.net

Не варто сподіватися на поліпшення відносин з Росією, поки при владі перебуває Путін - євродепутати

  За словами депутатів від "Європейської народної партії" (ЄНП), не варто сподіватися на поліпшення відносин з Росією, поки при владі перебуває Путін.

  Про це повiдомляє видання Delfi посилаючись на статтю Одрі Дюперрон, опубліковану в бельгійській газеті L'Express.be.

  "Хочеш миру, готуйся до війни", - як мантру, повторювали депутати від демохристиянської групи ЄНП у Європарламенті, зазначається у повідомленні.

  Йдеться, що євродепутати, які брали участь у зустрічі, висловлювали стурбованість. Вони вважають, що Росія незабаром візьметься за балтійські країни.

  За словами румунського депутата Крістіана Дан Преда, більшість румунів впевнені, що Путін має намір анексувати Придністров'я і що він не зупиниться, поки не досягне бажаного.

  "Росія стала противником ЄС", - заявив Тюнне Келам, естонський євродепутат, який головував на зустрічі.

  "Ми повинні ясно дати зрозуміти, що готові вступити у війну, щоб захистити екзистенційні принципи для майбутнього Європи", - заявив в ході засідання Роланд Фройденштайн, керівник дослідницького центру ЄНП.

  Він упевнений, що Путін хоче знищити ЄС і НАТО, щонайменше, в політичному і моральному плані, і висловив жаль з приводу того, що в ЄС серйозно не обговорюють питання про підготовку до конфлікту з Росією. За словами Фройденштайна, Захід повинен прийняти політику стримування, не виключаючи ядерного стримування.

  Європейці, які сподіваються, що можна прийти до якоїсь гармонії у відносинах з Росією, помиляються, він вважає напруженість буде зростати, поки Володимир Путін перебуватиме при владі в Росії.

  Яцек Саріуш-Вольський, заступник керівника польської групи ЄНП, нагадав, що Володимир Путін не уособлює всю Росію, що вона - батьківщина таких опозиціонерів, як Борис Нємцов, Андрій Сахаров, Анна Політковська.

  "Кращий спосіб чинити тиск на російське суспільство - продемонструвати, що можливе й інше життя. Якщо ми переможемо з Україною, ми рано чи пізно переможемо і з Росією. Якщо ми програємо з Україною, перемогу здобуде Путін", - сказав він.

  "Час переговорів і переконань закінчився. Настав час для переходу до більш твердої, більш реалістичної політики, і ми повинні зосередитися на обороні і безпеці, оскільки східний фланг ЄС відчуває сильну загрозу", - додав польський євродепутат.

  Попередній матеріал
  Білоруський прем'єр закликав пришвидшити переорієнтацію експорту з Росії на інші ринки
  Наступний матеріал
  У Новоросійську учасниці танцю біля меморіалу "Мала земля" отримали до 15 діб арешту

  Рада прийняла постанову про відсіч збройній агресії Росії

  Європа має визнати Росію країною-агресором – Міноборони Литви

  Ми продовжуватимемо чинити опір агресії Росії - Нуланд

  Країни Північної Європи домовилися спільно захищатися від агресії РФ