dt.ua

Російський опозиціонер: Махінації міноборони РФ заточені під "кухаря Путіна"

Російський опозиціонер, засновник Фонду боротьби з корупцією Олексій Навальний розповів про махінації міноборони РФ

Виконавець держзамовлень в РФ Євген Пригожин був причетний до махінацій продажу військового містечка на території України. Про це засновник Фонду боротьби з корупцією Олексій Навальний повідомив на своєму сайті.

Як повідомляється, у 2015 році на держоборонзамовлення пішло майже 2 трлн руб. Крім того, міноборони вирішило побудувати сучасне військове містечко на кордоні з Україною, на що виділили 1,3 млрд руб. та оголосили торги.

"На продаж вийшло кілька компаній – сума велика, а робота проста, таку виконає будь-який будівельник, відмінний шанс заробити. Та тільки от торги виявилися заточені під "кухаря Путіна" – він останнім часом найулюбленіший підрядник МО. Вміє стимулювати генералів так ефективно, що займається тепер всім: від ЖКГ у військових містах до годівлі", – пише опозиціонер.

Як повідомляється, держзамовник перестарався із "заточенням" документації під фірму друга президента РФ Володимира Путіна Євгена Пригожина, через що торги були скасовані у липні цього року.

"Ясна річ, безкоштовно будувати ніхто не буде - десятки мільйонів треба вкласти, а значить, або Пригожину перекинули грошей з інших контрактів, або незаконно провели цей. У будь-якому разі, розмір внесеного відкату гарантує, що при будь-яких розкладах підряд дістанеться Пригожину. Може, Міноборони просто викупить об'єкт. Так чи інакше, я вам гарантую, що незважаючи на будь-які скарги, 1,3 млрд руб. з бюджету підуть "повару Путіна", а він відстібне 0,5 млрд генералам і чиновникам, які забезпечили схеми", – підкреслив Навальний.

Попередній матеріал
Клімкін: Безвіз буде до кінця року
Наступний матеріал
Вирвані з контексту слова: Нищук прокоментував свою заяву про "генетику" Донбасу

Навальний згадав пророцтво Павла Шеремета

Навальний: собаки віце-прем’єра РФ літають у Європу на приватному літаку

Навальний подав до суду на Путіна – і впевнений у перемозі

"Сусідка їсть польських гусей": Навальний опублікував зразок сучасних доносів в РФ