НАТО 5.ua

НАТО: За мир на Донбасі відповідальна Росія

  Альянс НАТО на нараді у зв'язку з гострою ескалацією насилля на сході України визначив неприйнятним захоплення нових територій на сході України проросійськими сепаратистами.

  "Росія має особливу відповідальність віднайти політичне вирішення ситуації. Будь-яка спроба проросійських сепаратистів захопити більше території України буде неприйнятним для міжнародного співтовариства. НАТО ж непохитне у своїй підтримці українського суверенітету та територіальної цілісності".

  На засіданні також підкреслили, що акцент має бути на дипломатичних вирішеннях і повне дотримання Мінських угод - це і є шлях до миру. І що НАТО й далі пильно слідкуватимуть за ситуацією в Україні.

  Нагадаємо, 15 серпня почалися найбільші навчання десантних військ НАТО з часів Холодної війни. У маневрах беруть участь близько 5000 військовослужбовців з 11 країн-членів Альянсу, включаючи бійців зі США, Італії, Голландії, Польщі, Португалії, Великої Британії та інших держав. Навчання проводяться одночасно на великій території в Німеччині, Італії, Болгарії та Румунії.

  Попередній матеріал
  "Укрзалізниця" приватизовуватися не буде – міністр інфраструктури
  Наступний матеріал
  Парубій: Серпневі події на Донбасі – це розвідка боєм
  Теги:
  Loading...