НАТО 5.ua

НАТО розпочинає двадцяті стратегічні політико-воєнні навчання

  Представників держав-членів Альянсу та партнерів навчаётимуть антикризовому управлінню

  У тренуваннях братимуть участь не лише військові, а й цивільні співробітники оборонних відомств країн.

  Видовищних показових боїв та захоплення територій не буде - навчання відбудуться у столицях держав-учасниць, у брюссельській штаб-квартирі НАТО та у двох стратегічних військових штабах Альянсу.

  Учасників навчатимуть протистояти гібридній війні, вони будуть вправлятися у консультаціях та координації колективної оборони. ЄС також братиме участь як спостерігач.

  Крім того, НАТО збільшує присутність на східних кордонах у відповідь на дії Росії, яка розміщує Збройні сили упритул до кордонів країн Альянсу. Про це заявив генсек НАТО на зустрічі із прем’єр-міністром Румунії.

  "Це частина вже відомого плану, коли Росія вкладає чималі кошти у найрізноманітніші види сучасного озброєння і розташовує його упритул до кордонів НАТО - у Беринговому, Балтійському і Чорному морі, а тепер і у Східному Середземномор'ї, оскільки збільшилась російська присутність у Сирії. НАТО дає на це свою відповідь і нарощує свою присутність на східних кордонах наших держав, зокрема і в Румунії", - заявив Єнс Столтенберг.

  Нагадаємо, напередодні міністр оборони Степан Полторак провів зустріч із Генеральним секретарем Альянсу та взяв участь у роботі комісії Україна-НАТО.

  Попередній матеріал
  Сьогодні у суді має пролунати заключне слово Савченко
  Наступний матеріал
  Іран випробував балістичні ракети
  Теги:
  Loading...

  У НАТО офіційно підтвердили намір надавати "всебічну підтримку" Україні

  Сьогодні у НАТО обговорять ситуацію на Донбасі

  Україна не стане членом ЄС і НАТО найближчі 20-25 років – президент Єврокомісії