cont.ws

НАТО: Росія проводила навчання, де імітувала ядерне бомбардування Швеції

  Збройні сили Росії протягом трьох років провели як мінімум 18 масштабних навчань, в яких імітувалося завдання ядерних ударів по країнах НАТО

  У 2013 році проводили навчання, що імітували нанесення ядерного удару по Швеції. Це в доповіді відзначає генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг, повідомляє "Укрінформ" з посиланням на документ.

  "Протягом останніх трьох років Росія провела мінімум 18 великих раптових військових навчань, у деяких із них брали участь понад 100 тисяч солдатів. У ході цих навчань імітувалися й атаки на ядерні країни НАТО (наприклад, в ході навчань "Захід") і на їх партнерів (наприклад, у березні 2013 року імітувався напад на Швецію)", – йдеться в доповіді.

  Крім того, у доповіді уточнюється, що 29 березня 2013 року чотири російські бомбардувальники Ту-22М3 у супроводі двох винищувачів Су-27 відпрацьовували напад на Швецію. Того дня шведські пілоти не працювали – у них був вихідний з нагоди Страсної п'ятниці, тому на перехоплення були підняті данські F-16 з бази в Литві, але їм не вдалося наздогнати російські літаки.

  Нагадаємо, у новій стратегії Європейського командування збройних сил США йдеться, що головний пріоритет американських військ у Європі - стримування російської агресії.

  Попередній матеріал
  Еквадор повернув 567 викрадених раніше артефактів
  Наступний матеріал
  Терористи розпочали застосовувати тактику "випаленої землі"
  Теги:
  Loading...

  НАТО закликало Росію докласти всіх зусиль, щоб не провокувати конфлікт з Туреччиною

  Фінляндія розгляне перспективи вступу до НАТО

  НАТО офіційно запросило Чорногорію до вступу в Альянс

  Росія використовує війну в Сирії для безкоштовного навчання своєї армії - експерт