Фото 112.ua

НАТО проводить найбільші навчання десантних військ з часів Холодної війни

  У НАТО офіційно оголосили про початок найбільших з часів завершення Холодної війни повітрянодесантних навчань "Операція "Швидка відповідь-15".

  Про це британська The Daily Telegraph.

  У маневрах беруть участь близько 5000 військовослужбовців з 11 країн-членів Альянсу, включаючи бійців зі США, Італії, Голландії, Польщі, Португалії, Великої Британії та інших держав.

  Навчання проводяться одночасно на великій території в Німеччині, Італії, Болгарії та Румунії. Маневри почалися в суботу, 15 серпня, проте відомо про них стало тільки зараз.

  Конкретні цілі тренувань, за винятком перевірки готовності сил до реагування на раптову загрозу, не називаються. Офіційна мета сформульована так: "Продемонструвати здатність Альянсу швидко зосереджуватись і проводити операції для забезпечення сильної та безпечної Європи".

  Ніяких згадок про можливий зв'язок масштабних навчань з конфліктом на сході України в заявах НАТО немає, зазначають у виданні, однак підкреслюють їх синхронність з посиленням бойових дій на Донбасі. Тренування триватимуть до 13 вересня.

  Попередній матеріал
  За добу в зоні АТО троє українських бійців зазнали поранень – Лисенко
  Наступний матеріал
  Яценюк порадив Стецю звернутися до Нацкомісії з телерадіомовлення щодо перевірки харківських ЗМІ
  Теги:
  Loading...