topwar.ru

НАТО планує створити шість нових баз у Литві та Польщі

  На тлі конфлікту в Україні міністри оборони країн-членів НАТО мають намір сприяти впровадженню нових заходів захисту проти можливих загроз з боку Росії.

  На зустрічі у Брюсселі, яка відбудеться 5 лютого, серед інших обговорюватиметься питання розгортання шести нових військових баз у таких країнах Північноатлантичного альянсу, як Литва та Польща, повідомляє Deutsche Welle з посиланням на інформагенція dpa.

  Як зазначається, планується, що нові бази служитимуть навчальними майданчиками для сил супершвидкого реагування НАТО, які зараз знаходяться на стадії створення.

  Ці сили, які діятимуть у складі сил реагування НАТО, згідно з планами, можуть бути перекинуті протягом кількох днів у регіони, де необхідна їхня присутність, наприклад, у країни Балтії, які відчувають особливу загрозу російського втручання.

  Ключову роль у розбудові сил супершвидкого реагування наразі відіграє Німеччина. У цьому році, на пробному етапі їх створення, з загальної кількості у 5 тис. військових солдати німецького Бундесверу складатимуть 2 тис.

  Які ще країни у середньостроковій перспективі братимуть участь у створенні сил супершвидкого реагування, буде визначено на найближчій зустрічі міністрів закордонних справ НАТО. В обговоренні, поряд з Німеччиною, братимуть участь представники Франції, Великобританії, Італії, Іспанії, Польщі та Туреччини.

  Попередній матеріал
  Сили АТО відбили декілька атак терористів поблизу Рідкодуба
  Наступний матеріал
  Протягом дня бойовики 42 рази обстріляли українські позиції - прес-центр АТО

  Війська НАТО не воюють на Донбасі - представник генсека (оновлено)

  В НАТО заявляють, що Росія перекинула на Донбас сучасні ракети

  Авіація НАТО перехопила над Балтикою російський військовий Іл-76

  Порошенко у Мюнхені проведе зустріч з генсеком НАТО