Біл де Блазіо 5.ua

Наступний теракт можуть вчинити у Нью-Йорку - CNN

  Про це свідчить відео, опубліковане терористами угрупування "Ісламська держава".

  Таке повідомляє американський телеканал CNN.

  Поліція Нью-Йорка знає про відео, але каже - поки немає конкретної загрози. Як заявляють там, відео справді підтверджує, що місто залишається одним з найбільш привабливих об'єктів для терористів, хоча частина кадрів є не новою і вже була опублікована раніше.

  Правоохоронці зазначають, що залишатимуться у стані підвищеної пильності, щоб відреагувати одразу, як тільки з'явиться конкретна загроза терористичного акту.

  "Як ви знаєте, відео опубліковане терористами "Ісламської держави", містить зображення Нью-Йорка Тайм Сквер та Геральд Сквер, щоб залякати мешканців міста та порушити устрій демократичного суспільства. Ми тут, щоб заявити - нью-йоркці не боятимуться. Ми не будемо робити те, чого вони хочуть. Навіть у пізній час, люди тут перебувають, мають тут власний бізнес. Хочу закликати всіх мешканців, щоб вони продовжували це робити. Поліція Нью-Йорка дуже тісно співпрацює з ФБР та іншими спецслужбами, тому знову повторюю - конкретної загрози безпеці немає", - зазначив очільник Нью-Йорка Біл де Блазіо.

  Нагадаємо, ввечері 13 листопада в Парижі було здійснено низку терактів. Від нападів загинули 129 людей, поранені - 352. За даними поліції, постраждали громадяни 12 країн.

  Попередній матеріал
  У Нігерії стався другий теракт за добу
  Наступний матеріал
  Опубліковано рейтинг найпрестижніших серед українців професій у 2015 році
  Теги:
  Loading...