піщаний шторм_Китай
5.ua

Над північним Китаєм пронісся потужний піщаний шторм

  Сильний піщаний шторм пронісся над північним Китаєм.

  Стихія вдарила по Автономному району Внутрішня Монголія. Потужні пориви вітру там здійняли величезну хмару піску та пилу. Видимість знизилася до 50 метрів. Це спричинило велетенські затори на дорогах, водії не наважувалися рухатися швидше за 20 кілометрів на годину. Втім, про серйозні аварії внаслідок негоди не повідомляють.

  Зазвичай причиною виникнення піщаних бурь у регіоні називають безсніжні зими. Цьогоріч же у регіоні останні снігопади фіксували ще у квітні. Метеорологи застерігають, що попри це найближим часом в країні можливі нові пилові шторми.

  Нагадаємо, як повідомлялось, нещодавно білоруське місто Солігорськ накрила стихія, яку багато городян нарекли не інакше як "Апокаліпсис". За кілька хвилин небо над містом почорніло і на вулицях запанував морок. Вмить здійнявся сильний вітер, який підняв у повітря цілі хмари піску, пилу та сміття, після чого почалася сильна злива. Зазначається, що у деяких районах міста пропала електроенергія, подекуди вітром знесло дерева і поламало окремі конструкції будівель.

  Попередній матеріал
  У Гватемалі тисячі людей вимагають відставки президента
  Наступний матеріал
  Бойовики знову обстріляли Станицю Луганську з мінометів та "Градів" - Москаль

  У Білорусі потужна буря перетворила день на ніч

  Китай накрила піщана буря

  Снігова буря пронеслася над сходом Канади

  Потужна пилова буря пронеслася над американським містом Фенікс