фото Укрінформ

На виборах в Польщі перемагає партія Качинського – екзит-пол

  Опозиційна правоконсервативна партія "Право і Справедливість" перемагає на парламентських виборах в Польщі.

  Політична сила Ярослава Качинського набирає 39,1% голосів виборців, передає "Укрінформ". Про це свідчать дані екзит-полу, оприлюдненого відразу після закриття виборчих дільниць на польських інформаційних телеканалах TVN24, TVP.INFO та Polsat News.

  Згідно з даними екзит-полу, "Громадянська платформа" прем’єр-міністра Еви Копач здобула 23,4%. До парламенту також потрапляють партії Kukiz’15 (9%), Nowoczesna (7,1%), Польська селянська партія – 5,2 %,

  Відповідно до результатів екзит-полу, до Сейму не потрапляють "Об'єднана лівиця" – 6,6%, яка не подолала бар'єр у 8% для блоку партій, а також партії KORWiN – 4,9%, а також партія Razem – 3,9%.

  Якщо дані екзит-полів підтвердяться офіційними результатами виборів, то "Право і Справедливість" отримає право на формування правлячої коаліції. Ймовірно, партії Качинського вистачить голосів на формування однопартійного уряду.

  У понеділок Державна виборча комісія Польщі поінформує, які партії і блоки партій перетнули виборчий бар’єр, а у вівторок Держвиборчком РП оприлюднить офіційні результати виборів.

  Як повідомляв 5.ua, у Польщі сьогодні відбуваються парламентські вибори.

  Попередній матеріал
  Однією з причин низької явки на виборах стало нове виборче законодавство – Ємець
  Наступний матеріал
  Президент закликав до створення проукраїнських коаліцій у місцевих радах
  Теги:
  Loading...