На військову базу у Латвії вдерлись росіяни з "георгіївським" прапором

  Активістів із руху "Інша Росія" затримали уже затримали.

  На військовій базі Адажі в Латвії затримали кілька активістів колись опозиційного, а нині про кремлівського руху "Інша Росія", які перелізли через паркан, передає Meduza. На сайті "Іншої Росії" стверджується, що учасники "змогли пройти по плацу аж до будівлі штабу" і зірвати прапор США, взамін якого розгорнули знамено в кольорах "георгіївської" стрічки.

  Мету вчинку на сайті руху пояснили так: "Наша акція має мирний попереджувальний характер. Але США повинні знати, що російські люди не потерплять військового шантажу і погроз".

  У свою чергу, командувач Збройних сил Латвії Раймонд Граубе повідомив лише, що кілька людей були затримані при спробі незаконного проникнення на базу.

  У виданні нагадують, що 8 червня в Латвії, а також в інших країнах Балтії і Польщі проходять міжнародні військові навчання за участю сил НАТО. У них задіяні близько шести тисяч військовослужбовців з 13 країн Північноатлантичного альянсу. Приблизно тисяча військових знаходяться на базі Адажі. Маневри завершаться 19 червня.

  Попередній матеріал
  З полону терористів звільнили українського розвідника - подробиці
  Наступний матеріал
  Кучма повідомив, коли відбудуться чергові зустрічі Тристоронньої контактної групи

  Російський підводний човен підплив до берегів Латвії

  Біля берегів Латвії знову помічені російські кораблі

  Біля водних кордонів Латвії помітили черговий російський розвідувальний корабель

  Латвія хоче заборонити георгіївську стрічку на публічних заходах