av.by

На території Росії обстріляли польську вантажівку

  На території Росії обстріляли польську вантажівку, яка перевозила худобу

  Про це повідомляє "Польське Радіо".

  "Позавчора, пізно ввечері, невідомі відкрили вогонь по автомобілю ТІР, який перевозив живу худобу", – розповів власник транспортної фірми Вальдемар Ящур, до якої належить вантажівка.

  Зазначається, що вантажівку було обстріляно з автоматичної зброї в районі Дагестану. Корпус прошило кулями, але водій травм не зазнав. Йому вдалося безпечно доїхати до найближчого пункту поліції. Польською вантажівкою до Азербайджану перевозилися німецькі корови.

  Водій стверджує, що причини обстрілу вантажівки невідомі. Можливо, що це була спроба нападу і крадіжки перевезеного чи й самого автомобіля. Перевізник висловив також припущення, що, можливо, йшлося про залякування польських транспортних фірм на російському ринку. Він нагадав, що нині у цій галузі ситуація напружена.

  Це був перший випадок обстрілу вантажного автомобіля, з яким перевізник Вальдемар Ящур зустрівся, хоча й працює у цій галузі понад 20 років.

  Нагадаємо, у ніч з 31 січня на 1 лютого закінчився термін дії російських дозволів для польських міжнародних перевізників на в'їзд на територію Росії, і навпаки, для російських – на територію Польщі.

  Як повідомляє "Польське Радіо", автомобілі, які в'їхали до Російської Федерації у січні, повинні залишити її територію до 15 лютого.

  Попередній матеріал
  Мотузяник: За минулу добу один військовий загинув, троє були поранені
  Наступний матеріал
  ОБСЄ має жорсткіше відстоювати збереження миру на Донбасі - Геращенко
  Теги:
  Loading...

  Туреччина не пускає через свою територію російські вантажівки

  Між Росією і Польщею зупинився рух вантажівок

  Перший конвой українських вантажівок вирушив через Росію в Казахстан - МЕРТ