На теледебатах у Польщі 5.ua

На теледебатах у Польщі однією з провідних тем стали підтримка України та відносини з Росією

  Лідери восьми політичних партій дискутували про економіку, державний устрій, зовнішні відносини та питання безпеки.

  Про це повідомляє AP.

  Вибори до сейму заплановані на неділю 25 жовтня. Прем'єр-міністр Польщі Ева Копач, запевнила, що Варшава й надалі підтримуватиме Україну та захищатиме її інтереси в ЄС. Кандидат від опозиційної партії на посаду прем'єра Беата Шидло у відносинах з Росією підтримує політику перезавантаження. А лідерка лівих Барбара Новацька виступила за "продуману політику на сході".

  "Говорячи про Росію, слід пам'ятати, Путін піде, а наші інтереси зостануться. Ми маємо бути мостом між ЄС та Сходом – Україною і Росією", - зазначила лідер "Об'єднаної лівиці" Барбара Новацька.

  "Тривалий час ми були послом України в Європейському Cоюзі. Ми не лише надсилали гуманітарну допомогу в Україну, а й дотримуємося далі твердої позиції щодо санкцій проти Росії. А ми знаємо, що у цьому питанні ЄС неодностайне. Разом із країнами Вишеградської групи ми наполягали на збереженні санкцій і надалі відстоюватимемо суверенітет і незалежність України". – наголосила прем'єр-міністр Польщі Ева Копач.

  Нагадаємо, 6 серпня обраний президент Польщі Анджей Дуда склав присягу, на інавгурації були присутні близько 600 гостей.

  Попередній матеріал
  На Буковині намагалися в дошках перевезти в Румунію контрабандні цигарки
  Наступний матеріал
  Порошенко: Першочергове завдання ВР після виборів - зменшити податкове навантаження на підприємців та інвесторів
  Теги:
  Loading...