саміт_ЄС 5.ua

На саміті у Брюсселі ухвалили план подолання міграційної кризи

  На саміті у Брюсселі лідери країн, що найбільше потерпають від навали біженців, - балканських держав, Австрії та Німеччини - ухвалили план подолання міграційної кризи.

  Про це повідомляє AP. Згідно з документом, Євросоюз створить нові притулки на 100 тис. місць уздовж "Балканського шляху". Так називають дорогу, якою мігранти потрапляють із Греції до Німеччини. Лише в Греції встановлять 50 тис. місць.

  Крім цього, правоохоронці країн ЄС більше не проводжатимуть мігрантів до кордонів сусідніх країн. Раніше на це скаржилася Словенія, до якої щодня кілька тисяч біженців прибуває з Хорватії. До Словенії направлять додатково 400 правоохоронців. А ще країни ЄС постійно обмінюватимуться інформацією про пересування мігрантів.

  "Якщо говорити про середньострокову перспективу, для подолання кризи ми маємо укласти угоду з Туреччиною. А ще ми обговорили, що маємо більше співпрацювати з країнами, з яких прибувають біженці: із Бангладеш, Пакистаном та Афганістаном", - зазначила Канцлер Німеччини Ангела Меркель.

  "Зокрема, щодо депортації мігрантів. Не існує ніякого дивовижного шляху подолання міграційної кризи. Закриття кордонів - це не довгострокове рішення. Ми маємо поводитися як європейці, солідарні та відповідальні. Європу не можна побудувати "проти" чогось. Навпаки, ми маємо будувати її разом", - наголосив президент Європейської комісії Жан-Клод Юнкер.

  Нагадаємо, 24 жовтня у міжнародній організації з міграції повідомили, що до Греції прибула рекордна кількість мігрантів - понад 27 тис. людей.

  Попередній матеріал
  Рівень падіння явки на виборах є незначним – "Опора"
  Наступний матеріал
  Віталій Кличко: Середній українець споживає енергії у 5 разів більше, ніж середній європеєць
  Теги:
  Loading...