Радіо Свобода

На саміті СНД укладена угода про військову співпрацю

  Лідери держав-учасниць СНД на своєму саміті підписали 17 документів, серед яких заява про боротьбу з міжнародним тероризмом і угода про військову співпрацю на термін до 2020 року.

  Офіційна мета угоди – протистояти загрозі ісламістського тероризму, що намагається проникнути до середньоазійського регіону, повідомляє "Радіо Свобода"

  На саміт, що відбувся в містечку Бурабай у Казахстані, зібралися президенти Азербайджану, Білорусі, Вірменії, Казахстану, Киргизстану, Росії, Таджикистану й Узбекистану. Представники Молдови, Туркменістану й України брали участь як спостерігачі.

  Путін, виступаючи на саміті, з-поміж іншого, високо оцінив СНД як механізм, що допомагає учасникам долати труднощі, викликані, за словами російського очільника, "негативними зовнішніми чинниками", такими, як "нестабільність світової економіки і дедалі більша політична напруженість". Наступний саміт СНД вирішили провести у вересні 2016 року в Киргизстані.

  Як повідомляв 5.ua, у травні 2015 року речник Путіна скаржився, що Україна, Молдова та Узбекистан проігнорують саміт СНД у Москві. 

  Попередній матеріал
  Наливайченко заперечує заяву Шокіна щодо відсутності даних про російський слід у розстрілах на Майдані
  Наступний матеріал
  Боєць 28-ї механізованої бригади ЗСУ Роман Ганецький потребує допомоги
  Теги:
  Loading...