Гілларі Клінтон 5.ua

На праймеріз у США перемогли Трамп і Клінтон

Головного кандидата у президенти США від Демократичної та Республіканської партій визначали одразу в 11 штатах країни

У більшості штатів на попередніх президентських виборах перемогли Дональд Трамп та Гілларі Клінтон. Напередодні відбулося ключове голосування, яке у американській пресі назвали "Супервівторок". Про це повідомляє Associated Press

Визначали головного кандидата від Демократичної та Республіканської партій одразу в 11 штатах країни. За попередніми підрахунками, серед демократів лідирують Гілларі Клінтон - вона перемогла в 7 штатах, і Берні Сандерс, який здобув перемогу в чотирьох штатах.

"Замість зведення нових стін ми зламаємо бар'єри та зведемо драбини можливостей і повноважень, які розкриють потенціал кожного. Лише після цього Америка розквітне. Сьогодні вже очевидно, що ставки на виборах ніколи не були такими високими, а риторика, яку ми чуємо від опонентів - настільки низькою. Спроби розділити Америку на нашу та їхню - неправильні, і ми ніколи цього не допустимо", - зазначила Клінтон.

Серед республіканців на першому місці опинився Дональд Трамп, який, як і Клінтон, переміг у 7 штатах. У двох переміг Тед Круз, а в Масачусетсі виборці віддали голоси за Марко Рубіо.

"Я послухав промову Гіларі Клінтон, вона весь час говорить - зарплати погані, все погано, нічого не працює, і ми це виправимо. Але вона вже стільки років у політиці, то якщо до цього часу нічого не виправила, то й за наступні 4 роки нічого не змінить. Я думаю, зробити Америку знову великою краще, ніж зробити її цілою, як закликає Клінтон", - сказав Трамп.

Таким чином, головними кандидатами у президенти США стають Гіларі Клінтон і Дональд Трамп. Власне президентські вибори відбудуться в листопаді. 

Нагадаємо, Джеб Буш, молодший брат Джорджа Буша, який спочатку вважався фаворитом республіканців, оголосив про відмову від подальшої боротьби за пост президента США.

Попередній матеріал
Сьогодні уряд розглядатиме законопроект щодо спрощеного приєднання до електромереж
Наступний матеріал
В ході збройної агресії Росії проти України загинули понад 9 тис. людей - Клімкін
Loading...