вибори-Польща 5.ua

На парламентських виборах у Польщі перемагає консервативна партія "Закон та справедливість"

У Польщі підраховують результати парламентських виборів. Згідно з даними екзит-полів, перемагає консервативна партія "Закон та справедливість", в неї майже 40% голосів.

Згідно з результатами екзит-полів "Закон та справедливість" отримає 242 депутатські крісла у Польському Сеймі. Це означає, що політсила зможе сама сформувати уряд. Кандидат на посаду прем'єр-міністра Беата Шидло. Останні 8 років партія була в опозиції.

"Ми поважатимемо закон та домагатимемося правди. Не буде ніякої помсти, жодних негативних емоцій, ігор або зведення персональних рахунків. Ми не битимемо тих, хто впав. Навіть якщо вони впали самі й заслуговують на це", - зазначив лідер партії "Закон та справедливість" Ярослав Качинський.

Ліберальна "Громадянська платформа", яка перемогла на попередніх двох парламентських перегонах, цього разу набирає 23,5%. Чинний прем'єр Ева Копач вже визнала поразку.

"Сьогодні Польща, безумовно, набагато привабливіша, ніж 8 років тому. Сьогодні економіка нашої країни розвивається, а рівень безробіття становить лише кілька відсотків. Саме такою ми залишаємо Польщу переможцям цих виборів", - наголосила прем'єр-міністр Польщі Ева Копач.

9% поляків проголосували за партію "Кукіз-15" рок-музиканта Павела Кукіза.

Остаточні результати голосування оприлюднять завтра.

Геннадій Мамаєв, "5 канал".

Як повідомляв 5.ua, у Польщі 25 жовтня відбулися парламентські вибори.

Попередній матеріал
На Львівщині лідирує Блок Петра Порошенка "Солідарність"
Наступний матеріал
СБУ затримала незаконні вантажі в зоні АТО на суму близько 120 тис. грн
Теги:
Loading...