Фото REUTERS

На Міжнародній конференції журналістів у Відні росіяни роздавали антиукраїнську пропаганду

  На Міжнародній конференції з безпеки журналістів, що розпочалася сьогодні у Відні, росіяни роздавали антиукраїнські пропагандистські матеріали.

  Про це повідомляють представники Незалежної медіа-профспілки України, які увійшли до складу української делегації медіаекспертів та журналістів, передає прес-служба Незалежної медіа-профспілки України.

  У повідомленні прес-служби йдеться, що перед початком конференції представник російської Громадської палати Максим Григор’єв почав розповсюджувати антиукраїнські пропагандистські матеріали. Він розміщував їх серед матеріалів ОБСЄ, а не як окрему думку російської делегації під час спеціального заходу Громадської палати РФ. Тобто, пропагандистські матеріали були розміщені нелегально, що могло ввести в оману учасників конференції.

  Зазначається, що українські журналісти побачили це, висловили свій протест та звернулися за роз’ясненнями до організаторів. Після цього матеріали були прибрані зі столів. Українська делегація висловлює подяку ОБСЄ за оперативну й адекватну реакцію на цю ситуацію.

  Конференцію відкрила представник ОБСЄ з питань свободи слова Дуня Міятович. У своєму виступі вона закликала держави відмовитися від пропаганди та підтримати незалежні медіа.

   

  Попередній матеріал
  Бійці "Азову" опублікували добірку "романтичних" фото з фронту
  Наступний матеріал
  Кириленко: Уряд розробляє законопроект про державну підтримку українського кіно
  Теги:
  Loading...