Путін
Путін фото ТСН

МЗС РФ відреагувало на арешт закордонного майна погрозами на адресу Бельгії

  Кремль погрожує відібрати бельгійське майно в РФ – у тому числі майно диппредставництва – у відповідь на арешт активів МЗС РФ.

  Міністерство закордонних справ РФ заявило протест послу Бельгії Алексу Ван Меувену у зв'язку з арештом російських активів в цій країні, повідомляє Meduza. У заяві МЗС передусім йдеться про арешт рахунків посольства та постійних представництв при ЄС і НАТО в Брюсселі, а також низки інших російських організацій в Бельгії.

  Путінське МЗС розцінює дії бельгійських правоохоронців, "як відверто недружній акт" і назвало їх "грубим порушенням норм міжнародного права". У міністерстві вимагають негайно забезпечити нормальне функціонування російських установ та юридичних осіб в Бельгії.

  Після цього, як і зазвичай, путінські дипломати вдались до погроз: "В іншому випадку російська сторона буде змушена розглянути питання про прийняття адекватних відповідних заходів відносно майна королівства Бельгія, яке знаходиться в Російській Федерації, у тому числі майна посольства Бельгії в Москві, а також його юридичних осіб".

  Про арешт російських активів в Бельгії стало відомо напередодні, 17 червня. Сьогодні до такого ж кроку вдались Франція та Австрія. Путінський режим відреагував хамством посадовців держкомпаній та впертою відмовою виконувати рішення Гаазького суду з боку міністра.

  Попередній матеріал
  УДАР потроху розчиняється у БПП – експерт
  Наступний матеріал
  Українські лучники здобули для України "золото" на Європейських іграх
  Теги:
  Loading...