freesmi.by

МЗС Литви про Жириновського: місце деяких політиків у зоопарку

  Міністр закордонних справ Литви Лінас Лінкявічюс не бачить сенсу в порожніх дискусіях з приводу розмов депутата Держдуми РФ Володимира Жириновського про те, що у Литви потрібно "забрати Вільнюс і Клайпеду".

  Відповідаючи на питання про вислів Жириновського, глава МЗС сказав, що місце деяких політиків у зоопарку, передає видання Delfi.

  "Ми не повинні залучатися в цю дискусію. Я вже заявляв, що місце таких політиків у зоопарку. Я не бачу сенсу опускатися в дискусії такого рівня", - сказав міністр, який перебуває в Нью-Йорку. Лінкявічюс звернув увагу на те, що з вересня минулого року Жириновський внесений до "чорного списку" Євросоюзу, особам з якого заборонено в'їзд до країн спільноти. "Він знаходиться в списку санкцій з вересня 2014 року. У цьому відношенні не потрібно робити щось додатково", - заявив Лінкявічюс, відповідаючи на питання про міркуваннях глави МВС про те, що Жириновський в Литві може бути оголошений небажаною особою.

  Загрозу "забрати Вільнюс і Клайпеду лідер Ліберально-демократичної партії Росії  Жириновський озвучив під час дебатів на російському Першому каналі в середу після півночі, в передачі "Структура моменту".
  У цій же передачі з Жириновським брав участьл іпосол Європейського Союзу в Росії Вигаудас Ушацкас, який зажадав офіційної позиції Росії у зв'язку з публічними погрозами депутата на телебаченні. Він вважає, що це питання повинні підняти і керівники Литви.

  Попередній матеріал
  Наступного тижня в Брюсселі відбудуться тристоронні газові переговори
  Наступний матеріал
  На Сумщині випав град розміром з волоський горіх

  Депутати держдуми РФ хочуть спробувати повідпочивати цього року у Росії, Жириновський - проти

  Документи про розшук Жириновського подані до Інтерполу

  Польське МЗС викликало на розмову російського посла через заяви Жириновського

  Геращенко закликав Жириновського "повернути Україні Москву"