Twitter / LT MFA STRATCOM

МЗС Литви показало російський паспорт, де Одеська область зазначена у складі РФ

  Міністерство закордонних справ Литви в соціальній мережі опублікувало фотографію паспорта громадянина Російської Федерації, місцем народження якого зазначена "Одеська область, Росія".

  Таке повідомлення з'явилося у Twitter МЗС Литви. На фотографії видно, що паспорт виданий 15 лютого 2011 року, а місцем народження громадянина є Одеська область, Росія.

  "Литовське консульство отримало ще один "чарівний російський паспорт". 15/02/2011 Одеса/ Росія. Це всього лише помилка?" - задається питанням в соцмережі міністерство.

  Як повідомляв 5.ua, МЗС Литовської республіки раніше отримало докази порушень офіційної позиції Росії щодо територіальної цілісності і суверенітету України. Відзначається, що за кілька місяців до анексії Криму громадянам РФ вже видавали офіційні документи, в яких було зазначено, що Крим – це Росія. У посольстві підкреслюють, що Литва не буде приймати таких паспортів або надавати послуги їхнім власникам, оскільки не визнає незаконну анексію Криму Російською Федерацією та підтримує територіальну цілісність України.

  Попередній матеріал
  Юрист пояснила, що потрібно зробити переселенцям для того, щоб почати отримувати адресну допомогу
  Наступний матеріал
  Співробітниці Ощадбанку, які привласнили понад 1 млн грн, постануть перед судом
  Теги:
  Loading...