YouTube / talbisa h

МЗС: Дозвіл на застосування військ РФ за кордоном – загроза для безпеки України

  Українське дипломатичне відомство відреагувало на схвалення Радою Федерації Федеральних Зборів Російської Федерації постанови про використання Збройних Сил РФ за межами держави.

  Відповідна нота опублікована на сайті МЗС України. Там "з глибокою стурбованістю сприйняли повідомлення про схвалення у закритому режимі Радою Федерації Федеральних Зборів Російської Федерації постанови про використання Збройних Сил РФ за межами держави". Дипломати нагадали: аналогічне рішення верхньої палати парламенту Російської Федерації від 1 березня 2014 року призвело до окупації та анексії Криму та Севастополя і спричинило безпрецедентну безпекову кризу в Європі.

  У МЗС зазначають: "Черговий карт-бланш на застосування збройних сил держави-агресора на тлі триваючої агресії проти України розглядаємо як загрозу для національної безпеки та крок, що підриває мирне врегулювання відповідно до Комплексу заходів з імплементації Мінських домовленостей напередодні саміту у "нормандському" форматі в Парижі 2 жовтня".

  У цьому зв’язку Міністерство очікує від Російської Федерації "публічного запевнення про відсутність будь-яких намірів щодо використання можливостей, наданих постановою Ради Федерації, проти України, послідовного виконання зобов’язань за Мінськими домовленостями та негайного виведення власних збройних сил з території України".

  Нагадаємо, сьогодні Рада Федерації РФ легалізувала застосування російських військ у Сирії, після чого стало відомо про перший авіаудар ЗС РФ - однак не по ісламістах, а по опозиціонерах. Є жертви і серед цивільного населення

  Попередній матеріал
  "Аерофлот" заборгував Україні 250 млн грн - заступник міністра юстиції
  Наступний матеріал
  У потязі Київ-Москва спецслужба вилучила військове обладнання вартістю понад $100 тис.
  Теги:
  Loading...