zaholovok.com.ua

МЗС Британії закликало Росію вивести свої війська з Донбасу

  МЗС Великої Британії закликало Росію припинити озброювати бойовиків на Донбасі, а також вивести свої формування із України.

  Про це йдеться у заяві британського міністра з європейських справ Девіда Лідінгтона, повідомляє "ВВС-Україна". Текст заяви МЗС Британії оприлюднило з нагоди першої річниці підписання мінського протоколу.

  "Без цих кроків, жахливі страждання звичайних українців, що живуть на Донбасі, продовжуватимуться", - сказав Лідінгтон, наголосивши також на важливості реального відведення озброєння від лінії розмежування та надання повного доступу спостерігачам місії ОБСЄ.

  Міністр також привітав останні зусилля України у втіленні мінських домовленостей, зокрема, просування конституційної реформи у частині децентралізації. "Мінські домовленості - це не тільки припинення вогню", - наголосив він.

  Разом з тим у Лондоні засудили сутички під парламентом 31 серпня. "Прикре насильство, що сталося біля Ради 31 серпня, не має повторитися", - наголосив Девід Лідінгтон.

  Як повідомляв 5.ua, Президент України Петро Порошенко заявив, що вже тиждень виконуються Мінські домовленості з припинення вогню на Донбасі.

  Попередній матеріал
  Прем'єр-міністр Фінляндії прихистить мігрантів у своєму заміському будинку
  Наступний матеріал
  СБУ піймала на хабарі посадовця державної фіскальної служби в Києві