ООН nahnews.com.ua

Миротворців із Франції і Грузії підозрюють у сексуальних злочинах в ЦАР

Групу миротворців із Франції, Грузії та ще однієї, поки що неназваної європейської країни підозрюють у скоєнні низки сексуальних злочинів на території Центральноафриканської республіки.

Про це заявили в ООН.

Там запевнили, що мають докази злочинів, та вже оголосили про підозру кільком особам. Про інциденти стало відомо лише нещодавно. В організації стверджують, що усі злочини були скоєні у 2014 році. Слідчі ООН уже поінформували уряд Грузії та Євросоюз.

"Це дуже тяжкі злочини, а тому важливо, щоб вони були ретельно розслідувані. Ми дякуємо за розуміння, з яким до цього поставилися країни, що делегували цих миротворців до країни. В ЄС пообіцяли надати всі необхідні нам дані. Ми зробимо все, щоб винних покарали, і вони більше не почувалися безкарними", - заявив речник Управління верховного комісара ООН з прав людини Руперт Колвілл.

Нагадаємо, кілька днів тому Міжнародний кримінальний суд схвалив початок розслідування справи про воєнні злочини і вбивства етнічних грузинів під час російсько-грузинського збройного конфлікту в 2008 році. Йдеться про злочини проти людяності, вбивства мирних жителів і атаки проти миротворців.

Попередній матеріал
Бірюков: Добова норма харчування українського військового складає 70 грн
Наступний матеріал
Аеропорт "Житомир" прийняв перший після 25 років простою комерційний рейс (фото)
Loading...

Росія і терористи синхронно виступили проти миротворчої місії ООН на Донбасі

Україна просить розгорнути миротворчу місію ООН на Донбасі

На сході України постійно перебувають військові РФ, які називають себе "миротворцями" - Федічев

У ЦАР влада ввела заборону на відправку SMS

У ЦАР внаслідок зіткнень мусульманських і християнських общин загинули 22 людини

5 канал - трансляція наживо