vleh.wikispaces.com

МВС Латвії має намір відгородитися від Росії стіною

  Латвія хоче побудувати стіну на кордоні з Росією, щоб "зміцнити свій кордон".

  Як повідомляє Радіо Польща, про це заявив 10 серпня латвійський міністр внутрішніх справ Ріхард Козловскіс. "Чотири роки і 17 мільйонів євро, - стільки потрібно Латвії, щоб відгородитися від Росії стіною", - сказав він.

  Його відомство хоче, щоб ця сума була прийнята до уваги під час роботи над новим бюджетом. Козловскіс заявив, що Латвія повинна побудувати стіну на кордоні з Росією, "щоб зміцнити свій кордон". За словами глави латвійського МВС, це реакція на зростаючу хвилю мігрантів.

  Так, за інформацією латвійських служб, лише у 2015 році на кордоні були затримані 239 нелегальних мігрантів, серед яких 160 приїхали з В'єтнаму, а 20 – з Афганістану. Зазначається, що для такої невеликої країни, як Латвія прийом декількох сотень мігрантів є серйозною проблемою. Крім того, Єврокомісія, яка бореться з хвилею мігрантів і біженців з країн Африки та Близького Сходу в регіоні Середземного моря, звернулася до урядів країн-членів ЄС, у тому числі до латвійського, з проханням прийняти частину мігрантів, які зараз перебувають в Італії та Греції.

  Нагадаємо, комісаріат Організації Об'єднаних Націй у справах біженців 7 серпня повідомив, що гуманітарна криза на трьох грецьких островах біля берегів Туреччини перетворилася на "абсолютний хаос". Греція не раз зверталася до Євросоюзу з проханням допомогти впоратися з напливом біженців. Більшість з біженців залишили свої будинки через конфлікти в Сирії, Іраку і Афганістані. Основний табір мігрантів в Австрії, Трайскирхен, також переповнений.

  Попередній матеріал
  Українське суспільство в цілому добре протистоїть російській пропаганді - експерт
  Наступний матеріал
  Розслідування у справі МН-17: у Нідерландах стартувала зустріч авіаекспертів з 7 країн
  Теги:
  Loading...