ntv.ru

Моторист затонулого біля Камчатки траулера назвав причину корабельної аварії

  Траулер "Дальний Восток", який затонув в Охотському морі, став кренитися після того, як взяв на борт занадто багато риби при відсутності баластної противаги.

  Про це в інтерв'ю далекосхідному каналу розповів моторист судна Дмитро Дмитрович, який наразі знаходиться в Магаданській клінічній лікарні, передає російська агенція "Интерфакс".

  "Взяли дуже багато риби на борт. Це сприяло крену. А баластні баки були порожні, вирівняти було нічим. Крен все більше і більше. Була штормова погода. І пішов незворотній процес", - сказав він.

  Раніше версію про те, що траулер потонув через брак баласту в паливних баках повідомив заступник голови уряду Сахалінської області Сергій Шередекін. 

  Нагадаємо, траулер "Дальний Восток" затонув в ніч на четвер, 2 квітня, в Охотському морі в 300 км на південь від Магадана. Сигнал SOS судно не подавало. На його борту знаходились 132 людини. Врятовано 63 моряка, 56 людей загинули, серед них - четверо українців. Доля ще 13 моряків залишається невідомою. Наразі в Охотському морі триває пошукова операція.

  Попередній матеріал
  У Гонконгу відзначили Міжнародний день подушкових боїв
  Наступний матеріал
  Кабмін презентував пакет законопроектів щодо переходу від радянської міліції до європейської поліції

  Водолази не зможуть потрапити на затонулий в Охотському морі траулер

  Оприлюднені прізвища українців, які були на загиблому російському траулері

  Російський траулер біля Камчатки міг затонути через велику вагу пійманої риби, або через зіткнення з крижиною - ЗМІ

  Біля Камчатки затонуло російське судно, загинуло більше 40 людей