фото Григорій Мустанг

Московський суд виніс вирок фігурантам у справі розфарбованої зірки на висотці

  Суд виніс рішення ув'язнити руфера - одного із п'яти фігурантів справи про розфарбування у жовто-блакитні кольори зірки на висотці у Москві.

  Таганський суд Москви завершив розгляд кримінальної "справи руферів і парашутистів", повідомляє "Інтерфакс".

  Щодо чотирьох парашутистів Олександра Погребова, Олексія Широкожухова, Євгенію Короткову та Ганну Лепьошкіну суддя визнала, що має непереборні сумніви, які трактуються на користь підсудних (хоч захист наполягав на виправдувальному вироку). А руфера Володимира Подрєзова засудили до 2 років і 3 місяців перебування за ґратами.

  Цих людей слідство звинувачувало в перефарбуванні в синьо-жовтий колір зірки на шпилі багатоповерхівки на Котельницькій набережній у Москві. Тепер захист чотирьох виправданих має намір вимагати компенсації за незаконне кримінальне переслідування. Адже бейсджампери, які 20 серпня 2014 року вирішили стрибнути з висотки з парашутами, до фарбування зірки стосунку не мали і Ушевця не знають. 

  Нагадаємо, 17 серпня 2015 року в Москві розпочався суд у справі руферів, яких звинувачують у фарбуванні зірки на висотці. Український руфер зізнався у скоєному, рік тому викладав світлини, як перемальовував зірку, а потім виклав і відео на доказ непричетності цих арештованих. Проте російська поліція вважає їх спільниками українця, мовляв, хотіли стрибком привернути ще більшу увагу до перефарбованої зірки. 

  Попередній матеріал
  Порошенко підписав закон про розкриття власників ЗМІ
  Наступний матеріал
  Роздрібна торгівля в Росії впала до рівня 1991 року
  Теги:
  Loading...