фото ruspravda.info

Молдова вимагає виведення російських військ із Придністров'я

  Прем'єр-міністр Молдови Валеріу Стрелець заявив, що його країна наполягає на виведенні російських військових із території Придністров'я і створенні в регіоні міжнародної цивільної місії.

  Про це Стрелець заявив 30 вересня на дебатах під час 70-ї сесії Генеральної Асамблеї ООН у Нью-Йорку, повідомляє "Радіо Свобода".

  "Ми вкотре заявляємо свою рішучу позицію щодо наполегливої вимоги про виведення російських військ і озброєнь з території Республіки Молдова згідно з положеннями Конституції Молдови і відповідно до міжнародних зобов'язань", – наголосив прем'єр.

  Від 1992 року Придністров'я фактично незалежне від Кишинева. За молдовським законодавством, територія на лівобережжі Дністра з населенням близько півмільйона людей має статус "автономного територіального утворення з особливим правовим статусом". У ролі "миротворців" у Придністров'ї діють російські війська".

  Нагадаємо, 10 серпня Генсек Ради Європи Турбйорн Ягланд закликав Молдову піти шляхом реформ заради побудови сильної і стабільної держави. Він зазначив, що Придністров'я може повторити долю Криму.

  Попередній матеріал
  В Україні стартував осінній призов до армії
  Наступний матеріал
  Ткачук: Військові ЗСУ і місія ОБСЄ узгодили відведення зброї менше 100 мм
  Теги:
  Loading...