eer.ru

Могеріні закликала негайно звільнити Надію Савченко: "Це буде дотримання зобов'язань, які взяла на себе Москва"

Чиновниця назвала справу Савченко політично мотивованою

Верховний представник ЄС з питань закордонних справ та політики безпеки Федеріка Могеріні закликала негайно звільнити Надію Савченко. Про це йдеться у її заяві, опублікованій на офіційному сайті Європейської служби закордонних справ.

Зокрема, Могеріні звернулася до російської влади з проханням звільнити Савченко, зважаючи на її стан здоров'я. Справу Савченко чиновниця назвала політично мотивованою. Її речниця, коментуючи заяву, додала - про звільнення політв'язнів домовлялися і в Мінську.

Речниця Могеріні Майя Косьянчич заявила: "Високий представник Європейського Союзу із закордонних справ і політики безпеки Федеріка Могеріні поширила заяву, де дуже чітко закликає звільнити українську льотчицю Надію Саченко. Звільнити негайно та безумовно - і це буде виявом не лише дотримання Росією міжнародних людських прав, а й дотримання Мінських угод та зобов'язань, які взяла на себе Москва".

Як повідомляв 5.ua, вчора, 9 березня 2016 року, понад 20 міністерств закордонних справ і глав МЗС різних країн світу звернулись до Росії з вимогою звільнити Савченко

Попередній матеріал
У Запоріжжі знесли пам'ятник Дзержинському
Наступний матеріал
Вашадзе: Одна з найбільш радянських систем в Україні - це міграційна служба
Теги:
Loading...