могеріні 5.ua

Могеріні: Євросоюз не зніме санкції з РФ в обмін на співпрацю щодо сирійського конфлікту

  З її слів, санкції проти РФ не триватимуть "вічно", але вони безпосередньо пов'язані з повною реалізацією Мінських угод, до якої "ще далеко".

  Європейський Союз не переглядатиме санкцій, що введенні проти Росії через її політику щодо України, лише в обмін на співпрацю з Москвою у врегулюванні сирійського конфлікту. Про це верховний представник ЄС із закордонних справ і політики безпеки Федеріка Могеріні заявила в інтерв'ю італійській газеті Corriere della Sera, опублікованому 20 грудня, передає Deutsche Welle.

  "Європа зацікавлена у спільній роботі з Росією за пріоритетними для нас темами. Але це ніколи не стане для Москви козирем у питанні скасування санкцій за Україну", - сказала Могеріні.

  Чільниця європейської дипломатії підкреслила, що протягом останнього року ЄС розвивав діалог з Росією щодо Ірану, Сирії, Лівії, міграційної кризи, глобального потепління. Вона також зазначила, що санкції проти РФ не триватимуть "вічно", але вказала на їхній безпосередній зв'язок із повною реалізацією Мінських угод, до якої "ще далеко". "Москва і сепаратисти в Донбасі не виконали все, що зобов'язалися виконати, так само як і українська сторона досі не виконала повною мірою всі пункти домовленостей", - заявила Могеріні.

  Нагадаємо, 18 грудня Європейський Союз продовжив санкції проти Росії на півроку.

  Попередній матеріал
  Суд відхилив позов Польщі щодо газопроводу "Північний потік"
  Наступний матеріал
  Кенія підтвердила наявність бомби на борту літака Air France, який екстрено приземлився у Момбасі - ЗМІ
  Теги:
  Loading...