Між узбецькими та киргизькими прикордонниками відбулось збройне зіткнення

  На не демаркованій ділянці киргизько-узбецького кордону в районі застави Кара-Шоро Айдаркенського прикордонного загону сталася стрілянина між прикордонниками Киргизії та Узбекистану.

  Про це повідомили у прес-службі Державної прикордонної служби республіки, передає "Інтерфакс-Україна". Як зазначає видання, згідно з попередніми даними, в районі посту прикордонного контролю "Машаланг" на киргизько-узбецькому кордоні прикордонний наряд Киргизії зробив зауваження колегам з Узбекистану, які перебували на лінії держкордону.

  "У відповідь на вимоги киргизьких військовослужбовців не порушувати держкордон і здійснювати патрулювання на певній відстані від лінії державного кордону прикордонний наряд Узбекистану відкрив вогонь по киргизьким військовослужбовцям, стрілянина між прикордонними нарядами двох республік сталася на не демаркованій ділянці держкордону", - зазначили в прес-службі ДПС. За даними прес-служби, постраждалих з боку киргизьких прикордонників немає.

  Видання також зазначає, що за фактом стрілянини розпочато розслідування. Натепер проходить зустріч прикордонних представників Киргизії та Узбекистану для з'ясування причин й обставин інциденту.

  Попередній матеріал
  Ярош: роту "Правого сектору" під Маріуполем розширять до батальйону (фото)
  Наступний матеріал
  Савченко закінчує ознайомлюватися з матеріалами кримінальної справи