фото Facebook/PUBLIKA.MD

Мітинг у Молдові: прем'єр вибачився за те, що "громадяни змушені виходити на протести"

  Прем'єр-міністр Молдови Валерій Стрєлєц зустрівся в неділю з представниками контактної групи, яку сформували протестувальники.

  Із активістами мітингу, що зібрався в центрі Кишинева, він разом із міністром внутрішніх справ та іншими чиновниками зустрівся у холі будівлі уряду, повідомляє "Інтерфакс-Україна"

  "Якщо у вас є бажання обговорювати, ми готові сісти за стіл переговорів і обговорювати. У вас великий пакет вимог, які ми готові вивчити і виконувати в установленому порядку і законом чином. Ми відкриті для діалогу, тому я перебуваю тут, прийшов на роботу, щоб зустрітися з вами ", - сказав голова молдовського уряду.

  У відповідь на вимогу про зустріч з усім керівництвом республіки він сказав, що передасть це прохання президенту і голові парламенту. "Я передам ваше прохання, ми дамо вам відповідь протягом години. Якщо у вас є бажання зустрітися за столом переговорів, ми готові зустрітися і обговорити всі вимоги".

  Також прем'єр Молдови вибачився за те, що" громадяни змушені виходити на протести ".

  "Я вибачаюся за те, що в країні склалася ситуація, в якій громадяни змушені виходити на протести. Хочу нагадати, що я несу відповідальність за те, що відбувається після 31 липня, коли було сформовано новий уряд. Нагромаджені проблеми не вирішуються відразу, для цього потрібен час. Ми готові обговорити всі питання, потрібна стабільність, щоб вирішувати проблеми ", - додав він. 

  Зазначимо, сьогодні, 6 вересня, на площі Великих національних зборів у Кишиневі відбувається багатотисячний антиурядовий мітинг. Як пише видання "Новое время", мітингарі, що вийшли на акцію протесту, виступають проти чинної влади. На їхню думку, влада винна в соціально-економічній кризі країні. 

  Попередній матеріал
  Нова поліція в Івано-Франківську: результати перших трьох днів відбору (інфографіка)
  Наступний матеріал
  Вимушених переселенців в Україні внаслідок агресії РФ більше, ніж під час війни у Боснії – Більдт
  Теги:
  Loading...