aviatravel.kg

Мінтранс Росії обіцяє вжити "дзеркальні заходи" у відповідь на заборону польотів до України

  Росія вживатиме заходи у відповідь, якщо Київ закриє повітряний простір для російських компаній, заявив міністр транспорту Росії Максим Соколов.

  Про це повідомляє "Радіо Свобода".

  Міністр транспорту Росії наголосив: "Із засобів масової інформації сьогодні нам стало відомо про намір уряду Яценюка заборонити польоти авіакомпаній "Аерофлот" і "Трансаеро" на території України. Якщо ці наміри реалізуються в реальних документах авіавлади України, які закриють повітряний простір для російських компаній, то російська влада буде змушена ухвалити дзеркальні заходи".

  Соколов також раптом заопікувався наслідками такого рішення для самої України: "Ми розуміємо, що це фактично призведе до зупинки повітряного сполучення між країнами. І постраждають від цього, в першу чергу громадяни України".

  Як повідомляв 5.ua, сьогодні, 25 вересня 2015 року, Кабмін закрив українське небо для російських авіакомпаній. На виконання рішення РНБО уряд заборонив польоти російських авіакомпаній, в першу чергу компаній "Аерофлот" і "Трансаеро" до України. Уряд також забороняє транзитні польоти російських авіакомпаній через територію України, "якщо вони містять товари військового призначення, подвійного призначення або російську військову живу силу". І доручив повідомити про відповідне рішення російській стороні.

  Попередній матеріал
  Умеров: брак продуктів у Криму відчуватиметься через декілька днів
  Наступний матеріал
  Найтепліші дні і ночі: кількість температурних рекордів вересня у Києві досягла 20
  Теги:
  Loading...