Міноборони РФ звинуватило Захід у створенні "Ісламської держави"

  Заступник міністра оборони РФ звинуватив Захід у причетності до створення "Ісламської держави" для протидії Асаду.

  Заступник міністра оборони Росії Анатолій Антонов заявив, що терористична організація "Ісламська держава" була створена "при фінансовому та військовому сприянні країн Заходу і його союзників" – таку новину сьогодні поширили офіційні кремлівські ЗМІ, передає Meduza. За словами Антонова, за допомогою ісламістів Захід збирався повалити режим президента Сирії Башара Асада. "Сьогодні терористи і екстремісти вийшли з-під контролю і просувають власні інтереси", - обурюється Антонов.

  Раніше – у лютому 2015 року – глава Чечні Рамзан Кадиров назвав "Ісламська держава" "породженням США та інших західних країн". Ці країни, на думку Кадирова, оголосили "приховану війну з ісламом". Глава Чечні вважає, що терористи прагнуть "підірвати іслам зсередини, змусити світ відвернутися від ісламу".

  "Ісламська держава" була утворена в середині 2000-х років на базі декількох екстремістських угруповань. З 2013 року її бойовики бере участь у громадянській війні в Сирії. У 2014 році терористи проголосили халіфат і здійснили успішний наступ, в ході якого зайняли значну територію в Іраку.

  Попередній матеріал
  У Греції чекають, що в останній момент сторони домовляться - експерт
  Наступний матеріал
  Відсутність чітких лідерів є і позитивною, і негативною стороною у вірменських протестах – журналіст