Twitter / Все плохо

Міноборони РФ хоче узаконити військове найманство для війн за межами Росії

  Путінські силовики пропонують легалізувати укладення коротких контрактів "для боротьби з терористами за межами РФ".

  Міноборони РФ винесло на громадське обговорення проект поправок до закону "Про військовий обов'язок і військову службу", передає Meduza. Поправки дозволять укладати контракти про проходження військової служби на строк від шести місяців до року.

  Чинне законодавство дозволяє укладати контракти на строк від двох до п'яти років. Короткострокові контракти дозволені тільки за надзвичайних обставин (ліквідація наслідків стихійних лих, виконання заходів надзвичайного стану, відновлення конституційного порядку) і для "участі в діяльності з підтриманні або відновлення міжнародного миру і безпеки".

  Автори поправок пропонують розширити цей список. Тепер укладати короткострокові контракти пропонується в умовах збройних конфліктів, для виконання завдань з "припинення міжнародної терористичної діяльності за межами території Російської Федерації", а також походах кораблів.

  Громадське обговорення поправок триватиме до 16 листопада. Передбачувана дата набрання чинності – серпень 2016 року.

  Нагадаємо, військовослужбовці Російської Федерації постійно вербують бойовиків з терористичних банд на окупованому Донбасі для участі в сирійському конфлікті.

  Попередній матеріал
  Пожежа у нічному клубі в Бухаресті: кількість загиблих зросла до 31
  Наступний матеріал
  Адвокат Корбана вимагає відводу суддів: наразі справу розглядає третій суддя
  Теги:
  Loading...