Клімкін
5.ua

Міністри "нормандської четвірки" у Парижі домовилися про дотримання Мінських угод

  Суворо дотримуватися всіх пунктів мінських угод домовилися представники "нормандської четвірки" у Парижі. Міністри закордонних справ України, Росії, Франції та Німеччини засідали три години.

  Після зустрічі першим вийшов до преси Сергій Лавров. Голова російського зовнішньополітичного відомства був небагатослівним із журналістам, назвав засідання плідним і сказав, що поспішає повернутися до Москви, де у нього запланована невідкладна зустріч. 

  Чільник вітчизняного МЗС Павло Клімкін повідомив, що під час засідання учасникам вдалося узгодити технічні питання щодо можливої другої зустрічі лідерів держав у "нормандському форматі". А також зосередитися на підтримці місії ОБСЄ на Сході України. 

  Міністр закордонних справ Франції Лоран Фабіус наголосив, що усім сторонам без винятку треба дотримуватися виконання Мінських домовленостей. А саме -  відведення військ та припинення вогню.

  "Дуже добре, що чотири міністри закордонних справ показали, що підтримують мінські домовленості. Шлях перед нами ще дуже тяжкий і тернистий. Дійти згоди щодо деяких пунктів дуже важко. Ми можемо тільки вітати припинення вогню, один із пунктів Мінських домовленостей. Але, на жаль, факти свідчать, що припинення вогню дотримуються не усі", - повідомив міністр закордонних справ Німеччини Франк-Вальтер Штайнмаєр.

  Попередній матеріал
  Загиблого від теракту у Харкові активіста посмертно нагородили орденом за мужність
  Наступний матеріал
  У Брюсселі Україна представила докази російської військової агресії

  Клімкін розповів про результати зустрічі "нормандської четвірки"

  Сьогодні у Парижі збираються глави МЗС "нормандської четвірки"

  "Нормандський формат" не підходить для вирішення українського конфлікту – Сікорський

  "Нормандська четвірка" обговорить режим припинення вогню