Греція_прапор_5 канал 5.ua

Міністри фінансів Єврозони ухвалюють рішення щодо Греції

  На позачерговому зібранні депутати уповноважили грецьку делегацію на чолі з Ципрасом провести з Європою перемови щодо нової антикризової програми.

  Міністри фінансів країн Єврозони прибули на зустріч у Брюссель, щоб розглянути запропонований Грецією план подолання кризи в країні. Офіційні Афіни надіслали його напередодні, крім того грецький парламент затвердив план на засіданні цієї ночі.

  На позачерговому зібранні депутати уповноважили грецьку делегацію на чолі з Ципрасом провести з Європою перемови щодо нової антикризової програми. Вона розрахована на три роки і містить одразу кілька пунктів, проти яких греки проголосували на референдумі минулої неділі. Зокрема, це підвищення податків і реформування пенсійної системи. Ці непопулярні заходи є умовою отримання нової позики від міжнародних кредиторів і мають допомогти Греції залишитися у зоні обігу євро. У ЄС такий план назвали продуманим.

  "Ми нарешті досягли прогресу, пропозиції грецької влади здебільшого відповідають вимогам кредиторів, які ті озвучили ще до референдуму. Очевидно, що офіційні Афіни забажали досягти угоди, голосування у грецькому парламенті засвідчило підтримку цієї програми реформ. Звісно є ще багато нюансів та побоювань, учасники зустрічі Єврогрупи озвучать їх на сьогоднішньому засіданні", - заявив Валдіс Домбровскіс, віце-президент Єврокомісії.

  Попередній матеріал
  На Волині копачі бурштину штурмували прикордонний пункт, є поранені
  Наступний матеріал
  Валерій Чалий: Останнім часом відбулося переосмислення Сполученими Штатами загроз з боку Росії, втрачено довіру
  Теги:
  Loading...